Odkurzacze centralne
Beam

Czy wiesz, że:

vac_bottom

Oferujemy najwyższej klasy odkurzacze centralne wraz z gamą funkcjonalnych akcesoriów, dzięki którym praca w domu będzie tak łatwa i przyjemna jak nigdy dotąd. Cykloniczny system filtracji oddziela od zasysanego powietrza większe cząstki, zaś filtr materiałowy zatrzymuje aż 98 proc. maleńkich cząstek. Filtr w odkurzaczach oczyszcza się po każdorazowym wyłączeniu odkurzacza.

Cząsteczki kurzu nie przyczepiają się do filtra, a moc ssąca odkurzacza pozostaje niezmienna przez cały okres użytkowania.

Odkurzacz centralny BEMA to niezrównana wygoda i gwarancja największej precyzji sprzątania. Z pomocą specjalnie zaprojektowanych akcesoriów wąż dotrze w każde miejsce, a mieszkanie będzie wreszcie wolne od brudu. Półprzezroczysty pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 25 litrów wymaga oczyszczania raz na kilka miesięcy – prace konserwacyjne są zatem ograniczone do minimum. O tym kiedy należy przeprowadzić czyszczenie jesteśmy informowani na bieżąco – na wyświetlaczu LCD znajdziemy wszystkie niezbędne parametry pracy urządzenia.

Dlaczego warto zainwestować w odkurzacze centralne?

Blisko 20 proc. Europejczyków cierpi na alergie wywołane substancjami wdychanymi w domowych pomieszczeniach. Badania kliniczne przeprowadzone przez UC- Davis dowodzą, że system BEAM redukuje podstawowe objawy alergii nawet o 61 proc. Kupując odkurzacz centralny, inwestujemy w swoje zdrowie.

BAEM to najcichszy i najmocniejszy odkurzacz w swojej klasie. To doskonały wybór dla alergików, rodzin z małymi dziećmi oraz wszystkich osób, które cenią sobie czystość.

Galeria:

Wentylacja i rekuperacja: